KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11819245

nr 1181 9245

Olle Lindgren. Signerad, daterad 77. Olja på duk, 70x70

Utrop:

1.200 kr

Såld:

400 kr

måndag 7 maj 2018
kl 18:31:47

1/5 10:13:26 1      350 kr
7/5 17:40:05 2      Vinnande bud